Oturum Aç |  Kayıt Ol

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 12 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: AŞAĞI MAHMUTLAR SEVDASI
İletiTarih: Çar Nis 08, 2009 8:50 am 
AŞAĞI MAHMUTLARDA DOĞAN VE HALEN BELDEDE YAŞAYAN, AİLESİ AŞAĞI MAHMUTLARLI OLUP DA AŞAĞI MAHMUTLAR DIŞINDA YAŞAYAN TÜM ARKADAŞLARIMIZA VE GENÇLERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN...

MESAJLARINIZI BEKLİYORUZ.

DR. CEBRAİL TAŞKIN

Profile bak  Çevrimdışı

İleti başlığı: Re: AŞAĞI MAHMUTLAR SEVDASI
İletiTarih: Pzr May 10, 2009 1:20 pm 
Böyle güzel bir siteyi kasabamıza kazandırdığınız için teşekkür ederim.Ankara'dan Kadir Elibol
Bu hizmetle biz gençler olarak emsallarımızla tanışmak, kasabamızı daha iyi yakından tanıma fırsatı biz gençlere doğmuştur.
Bu fırsatı bize verdiğiniz için teşekkür ederim.Cebrail abiyede ayrıca teşekkürlerimi bildirmek istiyorum başarıların devamını dilerim.

Profile bak  Çevrimdışı

İletiTarih: Cum Haz 05, 2009 10:03 pm 
Selam Aşağı Mahmutların Güzel insanları özelliklede güzel abim Sevgili Dr Cebrail TAŞKIN ben seninde belirtiğin kocalilerin Hacının oğlu Erhan ÖZYÖN şu anda Hakkari/Yüksekova İlçe Jandarmada görev yapıyorum yakında Düzce İl Jandarmaya tayinim çıktı oraya geçecem .Ben böyle güzel bir site yapıp bizim gibi gurbette olup yüreği Kasaba ,memleket sevdası ile yanan insanları nasıl mutlu ettiğini belirtemek istiyorum .Bende sürekli Abim Nurettin TAŞKIN gibi neden bizim sitemiz yok diye hayıflanıyordum.Çok İstedim ama ben beceremedim bır site yapmayı Sayın Dr Cebrail TAŞKIN abimız kendine ve güzel Kasabamıza yakışır site yaptığını Amcaoğlum İsmail öZYÖN bana telefonla bildirdiğinde görevde idim inanın bir anca gidip siteyi görmek için can attım ve gözlerim dolarak siteyi saatlerce inceledim. ve artık zamanım oldukça bı sitetdeyim artık. Yaz yağmurunda toprağının kokusunu ,Bahar ayında acer çayının bağlarını ve İğde kokulu yollarına ve sevgili Kasabalılarıma şimdilik allaha emanet olun.

Profile bak  Çevrimdışı

İletiTarih: Cmt Haz 06, 2009 6:32 pm 
Değerli arkadaşım Dr.CebraiL.
Böyle bir site kazandırdığın için teşekkür etmek istiyorum.Arkadaşlar lütfen bu siteye ilgi göseterelim ve varlığını duyuralım ve köyümüz ile ilgili haber ,resim, video vb. şeyleri Dr.Cebrail'e ulaşmasını sağlayalım ki sitenin hem güncel kalmasını hem de ilgiyi artıralım.
İsmail ÖZYÖN
Polis Memuru -MANAVGAT

Profile bak  Çevrimdışı

İleti başlığı: İlgili Linkler
İletiTarih: Cum Haz 12, 2009 11:12 am 
Cebrail.Site de Kırıkkale den haber almak ve kırıkkalenin Radyolarını dinlemek için İlgili Link koymak mümkün se site üzerine bu link leri koyarsan güzel olur diye düşünüyorum.Sevgiler
İsmail ÖZYÖN

Profile bak  Çevrimdışı

İletiTarih: Pts Haz 15, 2009 8:54 pm 
bendee geldiiiiimimimimm

Profile bak  Çevrimdışı

İletiTarih: Per Haz 18, 2009 11:17 am 
BU SITEDE EMEGI OLAN CEBRAİL ABIYE TESEKURLERIMIZI SUNARIZ..VE BU SITENIN DEVAM ETMESI ICIN HERKES ELINDEN GELENI YAPSIN..BU SITEDE KASABANIN KADERİ GİBİ OLMASIN..BASARILARININ DEVAMINI BEKLIYORUZ CEBRAİL ABİ

Eklentiler:
11111.JPG
11111.JPG [ 168.04 KiB | 5225 defa görüntülendi ]
Profile bak  Çevrimdışı

İletiTarih: Sal Haz 23, 2009 9:55 am 
Sitemizin Çok Değerli Müdavimleri

Öncelikle sitemize verdiğiniz destek ve göstermiş olduğunuz sahiplenme duygusu için hepinize tek tek teşekkür etmek istiyorum. Ben sizler gibi sürekli yazamıyorum, ama günde en az 3 sefer siteyi ziyaret ediyor, yazılanları okuyorum. Önerilerinizi not alıp gerçekleşştirmek için çaba sarf ediyorum. Arada bir böyle uzun yazılar ile sizlerin sesi, farklı bir yorumu olmak istiyorum.

Site ile ilgili kendime koyduğum hedef çerçevesinde yapmak istediklerimi bir bir yapıp, sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. 2 haftadır beldemize gidiyorum ve 2 tam gün, inanın ev, ev, sokak sokak dolaşıp site içeriğimize katkı yapmaya çalışıyorum.

Bu hafta sayfamızda 3 ayrı röportaj göreceksiniz. İlk belediye başkanımız sn. Nurettin Taşkın ve ikinci beldiye başkanımız sn. Ahmet Altın ile yaptığım röportajları okuyabilirsiniz. Şampiyon Boksorümüz Mesut Taşkın’ı sizlere daha yakından tanıtmak için mesut abimizin evine konuk oldum. Dünya tatlısı bir adam Mesut Taşkın. Mesut abimizin başarılarını dinlerken inanın gözlerim doldu. Şampiyon ile yaptığım röportajı video olarak yakında sitemizden yayınlayacağım. Sarı Mehmet Amcanın da unutulmaya yüz tutan hikayelerini sizzler için bir kez daha dinledim. Bu hikayeleri de video olarak yakında buradan yayınlıyor olacağım.
Gülbeyaz teyzenin tekerlemeleri ve Kasabada yetişenler bölümüne yaptığım yeni ilaveleri de bu hafta göreceksiniz…

İnsanların evine konuk olmak, fotoğraflarını çekmek inanın çok zor… Herkesin tepkisi farklı olabiliyor. Bu yüzden resmini çekemediklerim, çekipte sitemize koyup koymama nokatasında tereddüt yaşadığım resimler var. Bu konuda siz hemşehrilerimin anlayışını ve hoşgörüsünü talep ediyorum. Bu arada resim paylaşan kardeşlerimize de ayrıca çok teşekkür ederim. Ne güzel değil mi paylaşmak?
Sizlerden gelen öneriler çerçevesinde sitemizin içeriğini zenginleştrirmeye gayret sarf ediyorum. Herkesin bir sorumluluk üstlenip işin bir tarafından tutmasını rica ediyorum. Tek başıma inanın çok zorlanıyorum. Yine sizin uyarılarınızı dikkate allıp eksik yazılan, yada yanlış yazılan bölümleri düzeltiyorum.
Ziyaretçi defterine ve foruma daha fazla kişinin yazı yazmasını bekliyorum. Yazalım ve paylaşalım… Burada çok küçük bir ricam olacak, lütfen siyasi içerikli hiç bir yazı yazmayalım. Burada güzellikleri paylaşalım. Başımızdan geçen herhangi güzel bir olayı, bir anaıyı paylaşalım. Ben ufak ufak yazmaya paylaşacağım. Merak ettiğiniz bir konu varsa açın bir konu başlığı forumda, hep beraber hep birlikte tartışalım. Bir sıkıntısı olan çözümüne katkı sağlayabileceğimiz bir konu varsa, yazın hep beraber ilaç olmaya çalışalım.
Yazın ki okuyanlara katkı sağlayalım, okuyanlar yazsın ki bizlerde bir şeyler öğrenelim, duyalım. Farklı bir ses olsun. Lütfen yazmaktan çekinmeyin, yeterki art niyet olmasın, kötü mesaj olmasın, birileri hakkında kötü bir yazı olmasın. Onun dışındaki her türlü hata tolere edilir. Burada ki herkesinm samimiyetine güveniyorum.

Bu siteye yolu düşen herkesi sevgi ile kucaklıyor,

En derin saygılarımı sunuyorum.

Cebrail

Profile bak  Çevrimdışı

İletiTarih: Per Haz 25, 2009 4:27 pm 
Sayın Cebrail kardeşim bu siteyi biz özlem çekenlere hediye ettiğin için sonsuz saygı ve selamlar.Osman SANCAR-OVACIK/KARABÜK

Profile bak  Çevrimdışı

İletiTarih: Cum Haz 26, 2009 12:49 pm 
MERHABA ÇOK GÜZEL OLMUŞ CEBRAİL BEYİ TANIMIYORUM AMA TEŞEKKÜR EDİYORUM KASABAMA ÇOK FAZLA GİDEMİYORUM İNŞALLAH BUNDAN SONRA İSTEDİĞİM ZAMAN GÖRECEĞİM. BELEDİYEMİZDEN DE KÜLTÜREL FALİYETLER BEKLİYORUZ

Profile bak  Çevrimdışı

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 12 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 2 misafir

Panel

Sayfa başı Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz
Arama: