Ziyaretçi Defteri

Log in to post an entry

128 entries.
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): AFİŞ ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): AFİŞ wrote on 20/03/2017 at 11:49:
arkadaşlar

hayırlı ramazanlar

www.asagimahmutlar.comşeklinde 180 x 80 ebatında 60 tl ye afiş yaptırıyorum bu afişe benimle beraber katılacak 2 kişi arıyorum.
ZİYARETÇİ ( MELEKKESKİNKAYA@GMAİL.COM ): MERHABA ZİYARETÇİ ( MELEKKESKİNKAYA@GMAİL.COM ): MERHABA wrote on 20/03/2017 at 11:49:
Merhaba Cebrail abi,

İlk duydığumda çok şaşırdım.Gerçekten çok hoş ve güzel olmuş.Eline ,emeğine sağlık.İnsanın memeleketine edebileceği en iyi hizetlerden birini etmişsin .Tebrikler.Herkese selem ve saygılar.
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): DİLEKÇE ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): DİLEKÇE wrote on 20/03/2017 at 11:48:
Kırıkkale belediye başkanlığına valiliğe ak parti genel merkezine gönderilmek üzere bir dilekçe örneği hazırladım. okursanız ve yorum yaparsanız sevinirim. eğer yorumlar olumlu olursa bu cuma bu dilekçeyi postaya vereceğim. dilekçemde imza asagimahmutlar.com ismi olacak.
MURAT TAHAN ( MURATTAHAN@HOTMAİL.COM ): BABNNEMLE RÖPORTAJ MURAT TAHAN ( MURATTAHAN@HOTMAİL.COM ): BABNNEMLE RÖPORTAJ wrote on 20/03/2017 at 11:48:
herkese selamlar,

Babannemle her zamanki gibi eski günlerden konuşurken bu sefer kaydedeyim dedim, aslında kaydetmem gereken çok şey var. belki önümüzdeki günlerde yenilerini de ekleriz. röportaj çok samimi, zaten dikkat etmişsinizdir.. Dayıma çok teşekkürler sayfa için, çok güzel bir fikir tarihimizi yaşatmak. yakında tüm kasabaya internet gelince sayfanın önemi daha çok anlaşılacak.saygılar herkese..
YUSUF YEŞİLYURT ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): MEZARLIK YUSUF YEŞİLYURT ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): MEZARLIK wrote on 20/03/2017 at 11:48:
mezarlık konusunda birde ben fikir beyan ettim. forum aşağımahmutlar köy mezarlığı 2. sayfa
KAYHAN ALTIN ( DEDEKORKUT-7171@HOTMAİL.COM ): İSİM EKLEME KAYHAN ALTIN ( DEDEKORKUT-7171@HOTMAİL.COM ): İSİM EKLEME wrote on 20/03/2017 at 11:48:
öncelikle herkese merhaba cebrail ben kasabamızdan yetişenler listesine bir iki kişi daha eklemen icin yazıyorum RAMAZAN ALTIN ADLİYEDE YAZI İŞLERİ MÜD ,ALİ ALTIN çocuk esirgeme kurumunda müdür olması lazım bunlarıda listeye eklersen sevinirim. hoşcakalın .
CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): VİDEO OYNATMAK İÇİN CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): VİDEO OYNATMAK İÇİN wrote on 20/03/2017 at 11:47:
videolar için odec pack yüklemeniz lazım. Bunun için röportajlar bölümündeki codecpack'i yüklerseniz sorun olmayacaktır.

cebrail
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): SELAMÜN ALEYKÜM ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): SELAMÜN ALEYKÜM wrote on 20/03/2017 at 11:47:
cebrail abı yenı eklemıs oldugun roportajları ben acamadım ve dınleyemedım...bı kac kısıye sordum ve onlarda aynı sıkıntının oldugunu soyledı ..ilgılenırsen sevınırım
CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): RÖPORTAJLARA YENİ EKLEME CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): RÖPORTAJLARA YENİ EKLEME wrote on 20/03/2017 at 11:47:
Herkeslere selam,

Gününüz aydın yolunuz hep açık olsun.

Bu hafta şampiyon boksörümüz mesut abi ile namı değer sarı mehmet amca ile yaptığım görüntülü röportajları siteye ekledim.

Röportajlar bölümünde ilgili bölüme tıklayarak izleyebilirsiniz.

Çok keyif alacağınızı umut ediyorum.

Sevgiler

Cebrail
ZİYARETÇİ ( OZYONİS@HOTMAİL.COM ): MEZARLIK TEMİZLİĞİ ZİYARETÇİ ( OZYONİS@HOTMAİL.COM ): MEZARLIK TEMİZLİĞİ wrote on 20/03/2017 at 11:46:
Mezarlık ile ilgili Forum da bir öneri yazdım okuyup fikirlerimizi belirtirsek sevinirim

İsmail ÖZYÖN
SANCAR_71@HOTMAİL.COM ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): MEZARLIKLARIMIZ SANCAR_71@HOTMAİL.COM ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): MEZARLIKLARIMIZ wrote on 20/03/2017 at 11:46:
tum kasabalımıza ese dosta selamlar olsun..allah gostermesın bugunlerde bı cenaze olmasın..cunku mezarlıgın ıclerıne girecek adam bulamazlar cenazeyı gommek ıcın....tüm kasabalımıza atalarının mezarlarının perisanlıgını gormelerini istiyom...adam boyu otun ıcınde vallahı yürümek gercekten zor...hoca bıle okumaz valla mezarın basında..en fazla bitane corabınız cope atlır onun sebebıde ivecen otları....
İSMAİL ELİBOL ( ELİBOLİSMAİL@HOTMAİL.COM ): MERHABA İSMAİL ELİBOL ( ELİBOLİSMAİL@HOTMAİL.COM ): MERHABA wrote on 20/03/2017 at 11:46:
abi teşekkür ederiz bu siteyi açtıgın için hiç olmazsa köyümüze gelemeyen ler göremeyenler birbirlerini burada bari tanısın görsün konuşsun
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): YASİN ABİ ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): YASİN ABİ wrote on 20/03/2017 at 11:46:
sagol yasın abi sende oylesın sende katılıyosun.sen benı safagımdan bende elinden opeyim anlasalım abiSmileabi eller ayırsa bile yollar ayırsa bile unutma bız yınede KOMSUYUZ
ZİYARETÇİ ( KARADURANLAR@HOTMAİL.COM ): SLM ZİYARETÇİ ( KARADURANLAR@HOTMAİL.COM ): SLM wrote on 20/03/2017 at 11:46:
sancar seni ilk gordüm yerde şafağından ÖPECEGİM CANIM KARDEŞİM çünkü şu siteye en çok katılan sensin
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): SELAM OLSUN ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): SELAM OLSUN wrote on 20/03/2017 at 11:45:
TÜM KASABALIMIZIN GECMİS KANDİLİNİ KUTLARM..BU HAFTA DÜGÜNÜ OLANLAR VARDI AMA YAZAN OLMAMIS..BEN GEZDIKLERİMİ YAZDIM TÜM GURBETCİLERIMIZDE OKUR SEVINIR BELKI ESININ DOSTUNUN DÜGÜNLERİNE
ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): KANDİL KUTLAMASI ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): KANDİL KUTLAMASI wrote on 20/03/2017 at 11:45:
mübarek kandilinizi kutlar saglıklı mutlu sevgi dolu kardeşçe geçmesini tüm köy halkı ve gurbetteki kardeşlerimiz birlik ve beraberlik içinde geçirmelerini allahtan niyaz ederim
DİLEK TAŞKIN ( OLMAZ_OLSUN71@HOTMAİL.COM ): AŞAĞIMAHMUTLAR DİLEK TAŞKIN ( OLMAZ_OLSUN71@HOTMAİL.COM ): AŞAĞIMAHMUTLAR wrote on 20/03/2017 at 11:45:
SLM BEN ADNAN TAŞKIN KIZI DİLEK; CEBRAİL ABİ AÇTIĞIN BU GÜZEL AŞAĞIMAHMUTLAR SİTESİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.HER ŞEY ÇOK GÜZEL ÖZELLİKLE BABANEMİ VE DEDEMİ GÖRMEK ÇOK MUTLU ETTİ BENİ AŞAĞIMAHMUTLARI YAŞATMAK HEPİMİZİN GÖREVİ OLSUN.SAYGILARIMLA.
CEBRAİL TAŞKIN: RÖPORTAJLARA EKLEME CEBRAİL TAŞKIN: RÖPORTAJLARA EKLEME wrote on 20/03/2017 at 11:45:
selamlar,

Yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerim nedeniyle bir süredir siteye vakit ayıramadım. Bu sırada yiğenim Murat Tahan'ın babaannesi ile yaptığı röportajı internet sayfamıza ekledim.

Murat yiğenime bu katkısından ötürü teşekkür ediyorum. Murat şu an almanyada, umarım yakında ordan bize yazmaya başlar.

Gülbeyaz teyzenin ağzından eski günleri, röportajlar bölümünden indirerek dinleyebilirsiniz.

Mehmet Altın amca ve milli boksörümüz Mesut Taşkın ile yaptığım röportajlar montaj aşamasında. Bir aksilik olmaz ise haftaya sitemize koymuş olacağım.

Bir şekilde sitemize yolu düşen, uğrayan tüm kardeşlerimize gönülden sevgiler sunuyorum.

Cebrail TAŞKIN
ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): SLM NURETTİN NALTIN ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): SLM NURETTİN NALTIN wrote on 20/03/2017 at 11:44:
degerli şampiyon köyümüzün yetiştirdigi türk milletine sundugu boksörümüz sevgili abimiz sizleri bu sitede görmek büyük gurur.inşallah bundan sonrada sık sık ziyaret eder degerli fikirlerini bizlerle paylaşırsın.biz gurbetteki mahmutlarlı olarakta sizden sık sık haber alırız.allaha emanet olun
ZİYARETÇİ ( VOLKANA20@HOTMAİL.COM ): TEŞEKKÜR ZİYARETÇİ ( VOLKANA20@HOTMAİL.COM ): TEŞEKKÜR wrote on 20/03/2017 at 11:44:
Amcaoğlu sayın cebrail taşkın'a öncelikle köyümüz için böylebir site hazırldığın için ve bu sitede banada bir sayfa ayırdığı için teşekkürlerimi sunuyorum

MİLLİ BOKSÖR (MESUT TAŞKIN)