Ziyaretçi Defteri

Log in to post an entry

128 entries.
ZİYARETÇİ ( OZYONİS@HTMAİL.COM ): REKLAM ZİYARETÇİ ( OZYONİS@HTMAİL.COM ): REKLAM wrote on 20/03/2017 at 11:21:
Nuretti abi bizim köyün halkı dışarı çıkmayınca (gurbete) köyün kıymetini anlamaz.Cebrail kardeşim şu sunduğu imkan a bir bakarmısın görüşüyor,konuşuyor,köyümüzün resiklerine bakıyor köyden haber alıyoruz ne mutlu.İnsan oğlu bir şey yapması için illaki bir yerlerden destek ve fişeklenmesi lazım ki harekete geçsin buralara sürekli yazarak biz de bunu yapmaya çalışalım diye düşünüyorum saygılar abi...

kasabada yetişen ve ismi geçenler ile irtibatı olanlar lütfen habr versin onları da görelim fikirlerinden faydalanalım..
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): REGAİP KANDİLİ YUSUF SANCAR ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): REGAİP KANDİLİ YUSUF SANCAR wrote on 20/03/2017 at 11:21:
ONCELİKLE TUM KASABALI HALKIMIZA SAYGILARIMIZI SUNARIM...BUGUN HAYIRLI GUNLERDEN REGAİP KANDİLİ..TUM KASABALIMIZIN GURBETCİ ABİLERİMİZİN ABLALARIMIZIN KARDSLERIMIZIN YEGENLERİMİZİN REGAİP KANDİLİNİ KUTLARIM..ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GORE VERSİN..BU ARADA SENDE SAGOL NURETTİN ABİ
ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): GÜNAYDIN( NURETTİN ALTIN) ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): GÜNAYDIN( NURETTİN ALTIN) wrote on 20/03/2017 at 11:20:
herkeslere günaydınlar kandiliniz mübarek olsun herkese hayırlı mutlu saglıklı ve iman dolu günler dilerim.saolsun arkadaşlar yusuf sancar ve ismail kardeşime.gözüm ismail amma çırpınıyon amma duyan yok seni kardeşim.bu reklam işi arkadaşlar köyde kahve yokmu orda anlatsınlar dilden dile evden eve dagılır köyden herkesgirsin güzelanılarını güzellikleri yazsınlar bizlerde okuyup teşekkür edelim.saygılarımla.
ZİYARETÇİ: CEP ZİYARETÇİ: CEP wrote on 20/03/2017 at 11:20:
0505 228 15 96

0533 563 28 27
ZİYARETÇİ: ABİ ZİYARETÇİ: ABİ wrote on 20/03/2017 at 11:19:
ismail abi bi cebini yaz şu forum konusunda bişeyler sorcam
ZİYARETÇİ ( OZYONİS@HOTMAİL.COM ): DRENEK KONUSU ZİYARETÇİ ( OZYONİS@HOTMAİL.COM ): DRENEK KONUSU wrote on 20/03/2017 at 11:19:
Yusuf Dernek konusu süreklilik isteyen ve bir çok bürokratik işlemleri olan bir konu Ben dernek işlemlrine uzun yıllar baktım Emniyette. şimdi Valilikler ve Kaymakamlıklar bünyesinde Dernekler Müdürlüğü ilgileniyo yani sürekli uğraşı ve ilgi isteyen bir konu malumhepimiz dışardayız yoksa kurmak bişey değil kurarız ama sonrası....

Yusuf SANCAR bu sprey boya işi biraz abes düşer diye düşünüyorum sanki illegal tanıtım yapar gibi olur bu tanıtım konosunda burda bazı şeyler yapacağım sonra paylaşırım sizinle....

Nurettin abi haklısın nerde bu abilerimiz birileri ulaşsın onlarıda görelim değerli fikirlerini alalım...

Son olarak Forum da paylaşalım bunları daha iyi olurİsmail ÖZYÖN
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): DUSUNCE GUZEL YUSUF SANCAR ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): DUSUNCE GUZEL YUSUF SANCAR wrote on 20/03/2017 at 11:19:
dusunce guzel yusuf abı ama kımse boyle seylere duyarlı olmaz..samımı soyluyorum guzel dusunce ama kımse katılmaz boyle guzel seylere..
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): GURBETTE YAŞAYAN TÜM AŞAĞIMAHMUTLARLI HE... ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): GURBETTE YAŞAYAN TÜM AŞAĞIMAHMUTLARLI HE... wrote on 20/03/2017 at 11:18:
Aşağımahmutları Yaşatma ve Dayanışma Derneği adı altında bir bir dernek kuralım. Derneğimize üyelerimiz aylık çok düşük miktarda mesala 5 tl üyelik aidatı olabilir. herkes ödeyebileceği bir tutar sanırım. bu derneğimiz cenazelerimizde (tabutu koyacak cami önünde doğru dürüst birşeyimiz yok) ve düğünlerimizde(masa sandelya gibi araç gereçleri) ufak çaplıda olsa yavaş yavaş yardımlaşmaya başlasak. önemli olan böyle bir derneği kurmak zaten sonrası gelir. bu fikrim hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): HABERSİZ KÖYLÜMÜZ YUSUF SANCAR ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): HABERSİZ KÖYLÜMÜZ YUSUF SANCAR wrote on 20/03/2017 at 11:18:
ABİ BENIM TAHMINIMCE KASABA HALKIMIZIN HABERI YOK BU SİTEDEN YOKSA BIZIM KOYLUYU BILIRSIN SmileSmile ABI BU SİTENİN REKLAMA IHTIYACI VAR BUDA NASIL OLUR...BENCE KASABANIN GÖRÜNEN BI YERINE SİTENİN İSMİNİ SPREY BOYA İLE YAZMAK..ONDAN SONRA BAK SEN KASABAYA İLGİYE =)) HAKSIZSAM HAKSIZSIN DIYEBILIRSIN
ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): SELAM ZİYARETÇİ ( ALTİN_37@HOTMAİL.COM ): SELAM wrote on 20/03/2017 at 11:18:
herkeslere selam gene kimseler yazmamış arkadaşlar köyde neler var neler yok köyün futbol takımı ne alemde nerde bu lütfiler sabriler yusuy abeyler digerleri rehber turgut mehmet semiz abiii ali altın yav neden girip yazmazsınız hepinizi gelince ziyaret edecem bu konu hakkında bilginiz olsun.cinmehmet abi sendemi görmüyon bu siteyi.herkese saygılarımla
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): OLSUN BE ABİ ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): OLSUN BE ABİ wrote on 20/03/2017 at 11:17:
BIZDE SENIN YAZILARINI BURADAN TAKIP EDERIZ..YETERKI GÖNÜLLER BİR OLSUN =)
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): GÜNAYDIN ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): GÜNAYDIN wrote on 20/03/2017 at 11:16:
günaydın. bi türlü alışamadım alaşamıcamda galiba bende elimden burdan yazmaya deva ederim
ZİYARETÇİ: GUNAYDIN ZİYARETÇİ: GUNAYDIN wrote on 20/03/2017 at 11:16:
oncelıkle tum kasabalmıza gunaydın dıleklerımı sunarım...yusuf abı sen zorluk cekıyosun anlasılan forum kısmında..kib...fayıgın kenanın ogluyum ben
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): FORUM HAKKINDA ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): FORUM HAKKINDA wrote on 20/03/2017 at 11:16:
FORUM BÖLÜMÜNÜ RAHAT KULLANAN VARMI BENMİ ZORLUK ÇEKİYORUM. SİYAH OLDUĞU İÇİN ZİYARETÇİ DEFTERİ DAHA KOLAYIMA GELİYOR GERÇİ CEBRAİL BEYİN MAİL ADRESİNE BU KONUDA BİR MAİL ATTIM AMA ACABA BENMİ RAHAT KULLANAMIYORUM.
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): TESEKURLER YUSUF SANCAR ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): TESEKURLER YUSUF SANCAR wrote on 20/03/2017 at 11:16:
ABİ YAPMIS OLDUGUN CALISMADAN DOLAYI TESEKKUR EDERIM..
CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): FORUMDA YENİLİKLER CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): FORUMDA YENİLİKLER wrote on 20/03/2017 at 11:15:
Çok değerli arkadaşlar,

Sitemiz içeriği ile ilgili bütün önerilerinizi bir yerde toplamak ve bir seferde bütün önerileri görmek için forum'da "Site için öneriler" adında bir yer açtım. ütfen bütün önerilerinizi buraya yazınız...Ben bunları bir müddet sonra toparlayıp gerçekleştirmeye çalışacağım...

Her türlü düğün, nişan, vefat haberleri için ise "düğün, ölüm haberleri" adında bir bölüm açtım . her türlü haberleri burada paylaşamanızı rica ediyorum... Bu sayede her gün buraya bakarak son haberleri buradan alabileceksiniz.

Sağlıcakla kalın... Sevgi ile kalın...

Cebrail
CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): GÜZELLİKLER PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR-2 CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): GÜZELLİKLER PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR-2 wrote on 20/03/2017 at 11:15:
Yazı uzun olunca, iki mesaj olarak gönderebildim.... devamı aşağıdadır.
Bu konuda siz hemşehrilerimin anlayışını ve hoşgörüsünü talep ediyorum. Bu arada resim paylaşan kardeşlerimize de ayrıca çok teşekkür ederim. Ne güzel değil mi paylaşmak?

Sizlerden gelen öneriler çerçevesinde sitemizin içeriğini zenginleştrirmeye gayret sarf ediyorum. Herkesin bir sorumluluk üstlenip işin bir tarafından tutmasını rica ediyorum. Tek başıma inanın çok zorlanıyorum. Yine sizin uyarılarınızı dikkate allıp eksik yazılan, yada yanlış yazılan bölümleri düzeltiyorum.

Ziyaretçi defterine ve foruma daha fazla kişinin yazı yazmasını bekliyorum. Yazalım ve paylaşalım… Burada çok küçük bir ricam olacak, lütfen siyasi içerikli hiç bir yazı yazmayalım. Burada güzellikleri paylaşalım. Başımızdan geçen herhangi güzel bir olayı, bir anaıyı paylaşalım. Ben ufak ufak yazmaya paylaşacağım. Merak ettiğiniz bir konu varsa açın bir konu başlığı forumda, hep beraber hep birlikte tartışalım. Bir sıkıntısı olan çözümüne katkı sağlayabileceğimiz bir konu varsa, yazın hep beraber ilaç olmaya çalışalım.

Yazın ki okuyanlara katkı sağlayalım, okuyanlar yazsın ki bizlerde bir şeyler öğrenelim, duyalım. Farklı bir ses olsun. Lütfen yazmaktan çekinmeyin, yeterki art niyet olmasın, kötü mesaj olmasın, birileri hakkında kötü bir yazı olmasın. Onun dışındaki her türlü hata tolere edilir. Burada ki herkesinm samimiyetine güveniyorum.

Bu siteye yolu düşen herkesi sevgi ile kucaklıyor,

En derin saygılarımı sunuyorum.

Cebrail
CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): GÜZELLİKLER PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): GÜZELLİKLER PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR wrote on 20/03/2017 at 11:15:
Sitemizin Çok Değerli Müdavimleri

Öncelikle sitemize verdiğiniz destek ve göstermiş olduğunuz sahiplenme duygusu için hepinize tek tek teşekkür etmek istiyorum. Ben sizler gibi sürekli yazamıyorum, ama günde en az 3 sefer siteyi ziyaret ediyor, yazılanları okuyorum. Önerilerinizi not alıp gerçekleşştirmek için çaba sarf ediyorum. Arada bir böyle uzun yazılar ile sizlerin sesi, farklı bir yorumu olmak istiyorum.

Site ile ilgili kendime koyduğum hedef çerçevesinde yapmak istediklerimi bir bir yapıp, sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. 2 haftadır beldemize gidiyorum ve 2 tam gün, inanın ev, ev, sokak sokak dolaşıp site içeriğimize katkı yapmaya çalışıyorum.

Bu hafta sayfamızda 3 ayrı röportaj göreceksiniz. İlk belediye başkanımız sn. Nurettin Taşkın ve ikinci beldiye başkanımız sn. Ahmet Altın ile yaptığım röportajları okuyabilirsiniz. Şampiyon Boksorümüz Mesut Taşkın’ı sizlere daha yakından tanıtmak için mesut abimizin evine konuk oldum. Dünya tatlısı bir adam Mesut Taşkın. Mesut abimizin başarılarını dinlerken inanın gözlerim doldu. Şampiyon ile yaptığım röportajı video olarak yakında sitemizden yayınlayacağım. Sarı Mehmet Amcanın da unutulmaya yüz tutan hikayelerini sizzler için bir kez daha dinledim. Bu hikayeleri de video olarak yakında buradan yayınlıyor olacağım.

Gülbeyaz teyzenin tekerlemeleri ve Kasabada yetişenler bölümüne yaptığım yeni ilaveleri de bu hafta göreceksiniz…

İnsanların evine konuk olmak, fotoğraflarını çekmek inanın çok zor… Herkesin tepkisi farklı olabiliyor. Bu yüzden resmini çekemediklerim, çekipte sitemize koyup koymama nokatasında tereddüt yaşadığım resimler var. Bu konuda siz hemşehrilerimin a
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): KÖYDEN SON HABERLER ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): KÖYDEN SON HABERLER wrote on 20/03/2017 at 11:14:
* NAZMİYENİN ALİ VEFAT ETTİ (ALLAH RAHMET EYLESİN)

* BU HAFTA SONU YAŞAR TAHAN OKKANIN YAŞARIN OĞLUNUNU DÜĞÜNÜ VAR (ALLAH HAYIRLI ETSİN)

YUSUF YEŞİLYURT

FENDİYE-BİLAL OĞLU
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): YENI HAFTA ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): YENI HAFTA wrote on 20/03/2017 at 11:14:
herkesın yenı hafteya guzel baslaması temennılerımızle hepınızde allaha emanet olun YUSUF SANCAR