Ziyaretçi Defteri

Log in to post an entry

128 entries.
CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): SELAM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): SELAM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM wrote on 20/03/2017 at 13:06:
Sitemizi her daim ayakta tutan çok değerli arkadaşlarım;Öncelikle hepinizi saygı ve en güzel duygularımla selamlıyorum. Evet yazmayalı epey zaman oldu... Ne zaman bir şeyler yazmak için başlasam yarım kalıyor sonrada tamamlayamadan siteden çıkmak zorunda kalıyorum. İnanın çok fazla yurtiçi ve yutrdışı seyahatlerim oluyor, bu iş temposunda bazen siteden uzak düşebiliyorum. Ama yinede belli aralıklarla bağlanıp gelişmeleri, yazılanları takip ediyorum.Siteye yorum yazamadığım için gücenen arkadaşları anlıyorum, onlara bu konuda hak veriyorum, ama bizim sülaleyide unutmuşsun, falanca aile niye yok tarzında eleştiride bulunan kardeşlerimi daha anlayışlı olmaya davet ediyorum. Ben 1989 yılında kasaban ayrılmış ve o tarihten itibaren dışarıda yaşayan bir kasabalınız olarak ancak bu kadar yapabildim. Eksikleri istediğim formatta bildirin ve bende ekleyeyim dedim. Geçmiş tarihlerdeki yazılarımda bunu bulabilirsiniz. Ben kasabada yaşayan her sülalayi ve fertlerini bilemem... Sizler yazın ben ekleyeyim.Bunun dışında siteye her geçen gün ilgi artıyor, kullanıcı sayımız 22 bin'i geçti... Burada yer almasını istediğiniz güzel konular varsa paylaşırsanız, yerine getirmeye çalışırım.Siteye yazıları ile katkı sağlayan tüm değerli arkadaşlarımıza, kasabamızın genci-yaşlısı bütün bireylerine gönülden selamlar söylüyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Dr. Cebrail TAŞKIN
ZİYARETÇİ ( XXMUSTAFA_71XX@HOTMAİL.COM ): SELAM A.MAHMUTLARIN GÜZEL İNSANLARI ZİYARETÇİ ( XXMUSTAFA_71XX@HOTMAİL.COM ): SELAM A.MAHMUTLARIN GÜZEL İNSANLARI wrote on 20/03/2017 at 13:06:
selamün aleyküm ben mustafa ALTIN sayın hemşerilerim insanı baktıkça duygulandıran bir o kadar da mutlu eden bu siteyi kuran cebrail taşkın beye teşekkür ederim ellerine sağlık güzel olmuş ama benide üzen bişey olmuş benim babamı ne sülalede saymış nede yaşlılar kısmında olabilir hatırlamayabilir yinede teşekkür ederim tüm hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunarım
ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): MRBA ZİYARETÇİ ( SANCAR_71@HOTMAİL.COM ): MRBA wrote on 20/03/2017 at 13:06:
bizim siteyı unuttugumuz yok abıde sayın cebrail taskan abının unuttugu var galıba..ne zamandır sitede yok..ayrıca yenı eklentıler ekleyecegını soylemıstı hala goremedık
ZİYARETÇİ ( OTASK007@HOTMAİL.COM ): OKUL ARKADAŞINI UNUTMUŞUN ZİYARETÇİ ( OTASK007@HOTMAİL.COM ): OKUL ARKADAŞINI UNUTMUŞUN wrote on 20/03/2017 at 13:05:
okul arkadaşın ilhami taşkını unutmuşunCry
ÖZGE ( SEKERPARE_T10C_92@HOTMAİL.COM ): AŞAĞI MAHMUTLAR KASABASININ GÜZEL İNSANL... ÖZGE ( SEKERPARE_T10C_92@HOTMAİL.COM ): AŞAĞI MAHMUTLAR KASABASININ GÜZEL İNSANL... wrote on 20/03/2017 at 13:04:
SELAMLAR BEN İSTANBUL TUZLADAN ÖZGE TAŞKIN BENDE KIRIKKALE AŞAĞI MAHMUTLAR KASABASININDAN ZEYNEP TÜRKENİN TORUNUYUM AİLEMİ ÇOK SEVİYORUM BURDAN HEPSİNE SAYGI VE SELAMLARIMI İLETİYORUM KÜÇÜK AMA ŞİRİN KASABAMIZI BİRBİRİNDEN GÜZEL İNSANLARINI BİZLERE TEKRAR GÖSTERME FIRSATI SAĞLADIĞINIZ İÇİN ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİZ......BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM
YUNUS YEŞİLYURT: SLMLAR YUNUS YEŞİLYURT: SLMLAR wrote on 20/03/2017 at 13:04:
cebrail bey sitenin hazırlanması icin öncelıkle tşkler site cidden hoş ve zevkli olmuş ellerinize saglık aşagımahmutlardan ve dışarıda gurbette olan arkadaşlarımız acısından da hoş olmuş tekrardan elinize yüreginize saglık bu arada gurbette görev yapan arkadaşlarımızada selamlar saygılar görevinizde başarılarınız daim olması temennisi ile selametle kalınız.yunus yeşilyurt
ZİYARETÇİ: ÇOK GÜZEL SİTE ZİYARETÇİ: ÇOK GÜZEL SİTE wrote on 20/03/2017 at 13:04:
Sayın Doktor Taşkın,

Bu güzel site için teşekkürler. Başarılarınızın devanımını bekliyoruz
ZİYARETÇİ ( TERENOVA71@MYNET.COM ): BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ZİYARETÇİ ( TERENOVA71@MYNET.COM ): BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN wrote on 20/03/2017 at 13:03:
ÇOK DEĞERLİ HEMŞERİLERİM MÜBAREK KURBAN BAYRAMINIZI KUTLAR SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM SAYGILAR
SEVİM TOPAL: TEBRİK SEVİM TOPAL: TEBRİK wrote on 20/03/2017 at 11:55:
SAYIN TAŞKIN BU SİTE İÇİN SİZİ TEBRİK EDİYORUM MÜKEMMEL OLMUŞ SAYGILARIMLA
CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): ANLAYIŞ GÖSTERELİM LÜTFEN... CEBRAİL TAŞKIN ( CEBRAİLTASKİN@YAHOO.COM ): ANLAYIŞ GÖSTERELİM LÜTFEN... wrote on 20/03/2017 at 11:53:
Sevgili Arkadaşlar,

Bu siteyi kuran, içeriğini oluşturan, dağ tepe gezip fotoğraflayan, kasabada yaşayan birçok büyüğümüzle görüşen ve sitemizi buraya getiren kişi olarak biraz anlayışınıza ihtiyacım var...

Kasabada yaşamıyorum, dolayısı ile her sülaleyi bilme şansım yok... Bu durum kimseyi üzmesin ve sinirlendirmesin.. Hele hele maksadını aşıp kimse kimseye sert ve manasız laflar etmesin... Bu sitede asla bü tür şeylere yer yok...

Çok sık Yurt dışı ve Yuriçi seyahatlerim oluyor ve çok yoğun bir iş tempom var, bu arada site ile ilgili temenni ve önerilerinizi okuyorum. Zaman buldukça isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyorum. önerinizi yaparken, burda şu yok diye yapmayın lütfen. Sülaleler formatı belli, o formatta yapın ki bende ekleyebileyim... Sülale adı, sülalaeyi oluşturan fertlerin isimleri vb.

Bu mesaj vesilesi ile tüm kasabalıların bayramlarını kutluyor, sağlık sihhat ve esenlikler diliyorum.

Sevgiler

Cebrail Taşkın
RAMAZAN ALTN ( RAMAZANALTİN71@HOTMAİL.COM ): TEŞEKKÜRLER RAMAZAN ALTN ( RAMAZANALTİN71@HOTMAİL.COM ): TEŞEKKÜRLER wrote on 20/03/2017 at 11:53:
Öncelikle bu siteyi hazırlayan Cebrail kardeşime, fikir babası olan Nuretin'e ve emeği geçen, fikir belirten herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel olmuş, daha da geliştirilip resimlendirilebilir, kültürel, sosyo-ekonomik konularda büyüklerimizin duygu ve düşünceeri de eklenilebilir tabi ama buda bişey tabi.Siteyi görünce ne emetlerle kasabalık vasfını kazandırdığımız memleketimizin hoyratca harcanıp mahalleye dönüştürülmesine de çok üzüldüm içim yandı. Herkese saygılar
MAHMATLI ( MURATHHAN_06@HOTMAİL.COM ): SANANE MAHMATLI ( MURATHHAN_06@HOTMAİL.COM ): SANANE wrote on 20/03/2017 at 11:53:
YYEŞİLYURT@ kardeşim sanane seni ne ilgilendiriyor.görüşümü bende böyle yazdım sana batan ne zaten ne geldiyse sizin gibi yalakaların yüzünden geldi bu kasabanın başına.
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): SÜLALELER ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): SÜLALELER wrote on 20/03/2017 at 11:52:
arkadaşlar sülalesini veya bir tanıdığnı kasabada yetişenler bölümünde göremeyenler hemen kızmasınlar. sözüm

murathhan_06@hotmail.com arkadaşıma. forum bölümünde öneri ve istekler bölümüne yap ve bekle benimde sülalem sülaleler kısmında yok önerimi yaptım bekliyorum. kimseye kasabanın tanı bizi es geçme falan filana gerek yok.
KAYHAN ALTIN ( DEDEKORKUT-7171@HOTMAİL.COM ): ÖNERİ KAYHAN ALTIN ( DEDEKORKUT-7171@HOTMAİL.COM ): ÖNERİ wrote on 20/03/2017 at 11:52:
öncelikle bütün hemşerilerimize selamlar benimki öneri ama siteyöneticisi cebrail bey ne düşünür bilbiyorim , siteye girdigimiz zaman degişik formatlarda müzik calsa dahada güzel olur kasabamızın sitesi hoşcakalın...
ZİYARETÇİ SAVAŞ ALTIN ( SAVAS.71@HOTMAİL.COM ): SELAMLAR ZİYARETÇİ SAVAŞ ALTIN ( SAVAS.71@HOTMAİL.COM ): SELAMLAR wrote on 20/03/2017 at 11:52:
Arkadaşlar kasabada yetişenler bölümünde degerli abim KIRIKKALE adliyesinde yazı işleri müdürü olan Ramazan ALTIN ın ismini göremedim üzüldüm.Heralde unuttunuz Teşekürler.Jandarma uzman çavuş Savaş ALTIN (Jandarma Özel Harekat Taburu BİNĞÖL)
ZİYARETÇİ BİNGÖLDEN JANDA... ( SAVAS.71@HOTMAİL.COM ): SLM DEGERLİ HEMŞERİLERİM . ZİYARETÇİ BİNGÖLDEN JANDA... ( SAVAS.71@HOTMAİL.COM ): SLM DEGERLİ HEMŞERİLERİM . wrote on 20/03/2017 at 11:51:
Degerli kardeşimiz cebrail beye teşekür ediyorum. Böyle bir site hazırlayıp bizleri gururlandırıp; heycanlandırdıgı için.Burdan bütün akrabalarıma ve degerli aşagı mahmutlar halkına selamlarımı gönderiyorum.Sizleri çok seviyor ve özlüyorum.Allaha emanet olun.
DURUYÜREKLER ( MURATHHAN_06@HOTMAİL.COM ): LÜTFEN KASABANI İYİ TANIDA ONDAN SONRA B... DURUYÜREKLER ( MURATHHAN_06@HOTMAİL.COM ): LÜTFEN KASABANI İYİ TANIDA ONDAN SONRA B... wrote on 20/03/2017 at 11:51:
duruyürekler bu kasabanın tam yerlisi sen daha bunu bilmiyorsan ne diye hazırlıyorsun bu siteyi..birde doktor ve iş adamı çıkarmış bir sülale..
A ( FTHSMZ71@WİNDOWSLİVE.COM ): A A ( FTHSMZ71@WİNDOWSLİVE.COM ): A wrote on 20/03/2017 at 11:51:
cebrail abi yaptığın emekler için eline koluna sağlık site çok güzel olmuş.ayrıca köyde yetişenler bölümünde sağlık personeli olarak eksikler var.sağlık memurları ümit tok,bülent taşkın,fatih semiz,kahraman zengin,tuncay taşkın,bülent özgül,fatih zengin,uğur tanyeli,duran elibol;ebe-hemşire hacer yüce,emel tahan,belgin tanyeli taşkın
ZİYARETÇİZENGİN ( 19721@HOTMAİL.COM ): UNUTULANLAR ZİYARETÇİZENGİN ( 19721@HOTMAİL.COM ): UNUTULANLAR wrote on 20/03/2017 at 11:51:
NEDİM UYSAL ÖĞRETMEN MUSTAFA SEMİZ ÖĞRETMEN HAKAN TURGUT ÖĞRETMEN NİHAT ÇALIŞKAN POLİS Aklıma geldikçe ekleyeceğim saygılar
ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): AFİŞ TAMAM ZİYARETÇİ ( YYESİLYURT@TPİC.COM.TR ): AFİŞ TAMAM wrote on 20/03/2017 at 11:50:
arkadaşlar afiş işimiz tamam forum bölümünde resim lerde görebilirsiniz.

bu afişte katkılarını bizlerden esirgemeyen

ÖMER FARUK ATAMAN(İŞ ARKADAŞIM KÖYÜMÜZE 5 SEFER GELDİ)

NURETTİN ALTIN

İSMAİL ÖZYÖN

ve afişi benimle emek sarfederek asacak olan

YUSUF SANCAR A

teşekkür ederim.